Jaka lodówka z dużą zamrażarką będzie dobrym wyborem?

Lodówka z dużą zamrażarką to tak naprawdę odpowiedni wybór nie tylko do dużych domów czy lokali gastronomicznych. Z tego rozwiązania korzystamy również w mniejszych przestrzeniach, a dzieje się tak z aż kilku przyczyn, które wymienimy w tym artykule. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas wyboru nowej lodówki i które modele powinny zwrócić Twoją uwagę w pierwszej kolejności!

Czym wyróżnia się lodówka z dużą zamrażarką?

Lodówka z dużą zamrażarką pozwala nam mrozić znacznie więcej produktów niż klasyczne urządzenie. Oczywiście nie każdy użytkownik zwraca uwagę na dostępność tego rozwiązania. Dla niektórych ważniejsza może być część chłodząca, obecność kostkarki czy też innych udogodnień.

Lodówka z zamrażarką to jednak rozwiązanie idealne dla osób, które lubią przygotować zawczasu więcej potraw, a następnie zamrozić je na później. Jeżeli lubisz urządzać przyjęcia i spotkania ze znajomymi, zapewne docenisz także możliwość przechowywania lodu idealnego do napojów. Wybierając lodówkę z dużą zamrażarką, możemy rzadziej chodzić do sklepu – podczas wizyty w markecie kupimy więcej, ale zamrozimy jedzenie na później.

Lodówko-zamrażarka w Twoim domu

Lodówko-zamrażarka to bez wątpienia popularny wybór wielu użytkowników. Możemy korzystać zarówno z części chłodzącej, jak i mrożącej. W przypadku nowoczesnych lodówek mamy możliwość korzystania z ciekawych funkcji oraz technologii, które sprawdzają się w codziennym życiu doskonale.

Co może być najlepszym przykładem? Wystarczy wspomnieć o lodówkach marki Samsung (dotyczy to wybranych modeli), którymi możemy sterować z poziomu naszego smartfona. Konieczna jest w tym przypadku instalacja aplikacji SmartThings*.

Jednak to wciąż nie wszystko. Ciekawym wyborem będzie również wariant z systemem No Frost. Jego zadaniem jest utrzymywanie optymalnej temperatury oraz poziomu wilgotności. Dodatkowa, właściwa cyrkulacja powietrza sprawia, że we wnętrzu komory nie tworzy się lód czy szron. W ten sposób możesz zapomnieć o uciążliwym rozmrażaniu sprzętu!

Lodówka wolnostojąca z dużym zamrażalnikiem od marki Samsung

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię lodówka czarna No Frost, czy w innym kolorze, zwróć uwagę nie tylko na sam wygląd urządzenia, ale również inne jego parametry. Jak duży jest zamrażalnik? Czy występuje technologia SpaceMax™ warunkująca obecność wysokowydajnej izolacji, dzięki której ścianki urządzenia są cieńsze?

To od Ciebie będzie zależne, z których funkcji i technologii nie chcesz zrezygnować. Na szczęście marka Samsung posiada w swojej ofercie lodówki w przeróżnych wariantach. Nie brakuje nawet modeli energooszczędnych, a dokładnie takich, które zużywają nawet do 15% mniej energii** w ciągu roku. Możesz monitorować i oszczędzać, a to wszystko dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi. AI Energy w aplikacji SmartThings pozwala na kontrolowanie zużycia energii w wybranym dziennym, tygodniowym oraz miesięcznym okresie.

* Dostępna w przypadku urządzeń z systemem operacyjnym Android i iOS. Wymagane połączenie z Wi-Fi i konto Samsung. Funkcje i treść mogą się różnić w zależności od kraju.

**Wyniki testu pochodzą z porównania ustawionej fabrycznie temperatury z włączonym trybem oszczędzania AI do temperatury bez trybu oszczędzania AI. Poszczególne wyniki mogą się różnić.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.